معرفی شرکت کانون آگهی و تبلیغات اشاره

نماینده انحصاری شرکت طلوع طلاییه در استان اصفهان ،دارنده بیشترین تعداد بیلبورد در سر تا سرکشور و بیش از 80 بیلبورد در پرتردد ترین و پر بازدید ترین نقاط اصفهان و همچنین بیش از 20 سال سابقه در زمینه تبلیغات محیطی می باشد.

طبق مطالعات انجام شده هر فرد به طور متوسط 100 پیام تبلیغاتی در روز دریافت میکند ولی تنها قادر است هفت تای آن ها را به یاد آورد و ناگزیر بخش عمده ای از آن ها از ذهن افراد حذف می شود.آن چه ما در کانون آگهی و تبلیغات اشاره انجام می دهیم آن است که اطمینان حاصل کنیم پیام کارفرمایان ما در ذهن مشتریانشان نقش میبندد.

ما به بودجه تبلیغاتی شما،برند شما و پیام شما اهمیت می دهیم.ما ابزار ایجاد و نگهداری موثر از مشتریان شما را از طریق تبلیغات محیطی در اختیار شما قرار می دهیم. ما طریقه درست هدف قرار دادن مشتریان،افزایش وفاداری مشتری و کاهش هزینه های تبلیغاتی شما را در اختیارتان قرار می دهیم.

بدین منظور تقاضامنداست به منظور آگاهی از خدمات ما با کارشناسان و مشاورین ما در امر تبلیغات در کانون آگهی و تبلیغات اشاره تماس حاصل نمایید.

بیلبورد

بیلبورد به یک سازه بزرگ برای تبلیغات اطلاق می گرددکه در مناطق پرتردد و معمولا در کنار خیابان ها و یا روی

پل های عابر پیاده مستقر می گردد.بیلبورد نوعی از تبلیغات محیطی و در واقع موثر ترین نوع آن می باشد.

بیلبورد ها حاوی پیام های تبلیغاتی زیادی برای عابرین و رانندگان وسایل نقلیه می باشند.

و معمولا از یک شعار تبلیغاتی بزرگ و جالب و تصاویر قابل توجه تشکیل شده اند.

بیلبورد ها از نظر اندازه و محل قرار گیری به انواع مختلفی تقسیم می گردند که اندازه آن ها تاثیر مستقیمی در شانس دیده شدن و ماندگاری آن خواهد داشت.

انسان ها از رمان زندگی در غار ها مبادرات به ایجاد اشکالی روی دیوارها می نمودند.

در زمان باستان نیز دولت ها از حک کردن اشکالی روی سنگ ها و دیواره ها جهت اطلاع بنابراین از قوانین  و مقررات اقدام می کردند.این حکاکی روی سنگ ها به نوعی قدیمی ترین فرم بیلبورد می باشند.

استفاده از بیلبورد به شکل امروزی نیز به اواخر قرن هجدهم برمیگردد و درواقع اولین استفاده کنندگان از بیلبورد سیرک ها بودند.درآن زمان رایج ترین فرم بیلبورد پوستر ها و یا نقاشی های انجام شده روی دیوار بودند.

با رایج شدن و افزایش تعداد خودروها در قرن بیستم استفاده از بیلبورد برای تبلیغات بیشتر شد و با افزایش سرعت خودروها،بیلبورد ها بزرگتر شدند تا توجه سرنشینان را به خود جلب کنند.

امروزه علی رغم وجود تبلیغات تلویزیونی ،رادیویی و اینترنتی صنعت تبلیغات محیطی به خصوص بیلبورد قوی تر از همیشه ایستاده است.

تاثیر رسانه ها

تاثیر بیلبورد بر سایر ابزار های تبلیغاتی

استفاده از رسانه های تبلیغاتی متفاوت در یک کمپین تبلیغاتی از جمله تلویزیون، رادیو،مجله،روزنامه و یا اینترنت بسته به نظر صاحبان کسب و کار رایج می باشد.با این وجود حضور بیلبورد در کنار هر یک از رسانه های فوق تاثیر آن ها را تا 3 برابر افزایش می دهد.

استفاده از بیلبورد به شکل امروزی نیز به اواخر قرن هجدهم بر میگردد و در واقع اولین استفاده کنندگان از بیلبورد سیرک ها بودند.در آن زمان رایج ترین فرم بیلبورد ،پوسترها و یا نقاشی های انجام شده روی دیوار بودند.

با رایج شدن و افزایش تعداد خودرو ها در قرن بیستم استفاده از بیلبورد برای تبلیغات بیشتر شد و با افزایش سرعت خودروها،بیلبوردها نیز بزرگ تر شدند تا توجه سرنشینان را به خود جلب کنند.

امروزه علی رغم وجود تبلیغات تلویزیونی،رادیویی  و اینترنتی صنعت تبلیغات محیطی به خصوص بیلبورد قوی تر از همیشه ایستاده است.

چرا بیلبورد؟

1- بیلبورد ها با تعداد زیادی از افراد در ارتباط می باشد.

برآورد ها نشان می دهد نسبت جمعیت شهر نشینی ایران به کل جمعیت آن،بیش از 73درصد است.این در حالی است که میانگین جهانی شهر نشینی 60 درصد گزارش شده است.

بیش از 73% جامعه شهر نشینی ایران

2- توجه به بیلبورد اجتناب ناپذیر است.

99% بیلبورد ها در معرض دید از جمعیت شهری قرار می گیرند.

70%مردم به بیلبوردها نگاه می کنند.نادیده گرفتن یک تبلیغ رادیویی و یا تلویزیون به مراتب آسان تر از نادیده گرفتن یک بیلبورد می باشد.

3- بیلبورد ها بهبود دهنده وضعیت فروش هستند.

بیلبورد ها با سایز های کوچکتر بیشتر به حفظ و نگهداری مشتریان کمک می کنند.بیلبورد های با سایز متوسط به جذب مشتریان جدید و بیلبورد های بزرگ علاوه بر تاثیرات قبلی تاثیری سریع و انفجاری در افزایش میزان فروش دارند.

4- مردم بیلبورد ها را دوست دارند.

44% ار مردم اروپا بر این باورند که بیلبورد ها با طراحی خلاقانه باعث زیبایی شهر ها می گردند.

5- بیلبورد واقعا جواب می دهد.

در سال 2011هزینه شرکت اپل در استفاده از بیلبورد به عنوان رسانه تبلیغاتی جز 9 شرکت اول در آمریکابود.

6- تبلیغات محیطی خلاق روی بیلبوردها باعث  تبلیغات دهان به دهان می شود .

اکثر برندهای قدرتمند جهانی از بیلبورد به عنوان رسانه تبلیغاتی برتر استفاده می کنند.

7- حضور بیلبورد در کنار سایر رسانه های تبلیغاتی تاثیر آن ها در میزان فروش بیشتر می کند.

8- بیلبورد رسانه ای است که بیشترین بازدید را قبل از خرید دارند.

58%از مردم معتقدند تبلیغ یک محصول نزدیک محل فروش آن برای آن ها مناسب تر است.

بیلبورد تنها رسانه ای است که 24 ساعت روز و هر روز هفته بدون توقف در حال اکران می باشد.

تبلیغات در دوره رکود

رکود در تعریف به دو دوره سه ماهه پیاپی رشد منفی در اقتصاد یک کشور اطلاق می گردد.دوره ای که کاهش معنی داری در چهار عامل تولید،درآمد،اشتغال و تجارت ایجاد می شود.

بحران های مالی دارایی،میزان پس انداز مشتریان و در نهایت تصمیم گیری ایشان را تحت تاثیر قرار می دهد.افزایش قیمت ها و کاهش ارزش پول سبب می شود افراد احتیاط بیشتری نموده و از اتخاذ تصمیم های غلط در رابطه با خرید های خود اجتناب کنند.

لازم به ذکر است رفتار خرید مشترک ترکیبی است از آگاهی و اطلاعات خرید به همراه محرک های خارجی،لذا با توجه به این که یکی از عوامل موثر بر رفتار خرید مشتریان روش های تبلیغاتی می باشد شرکت های تجاری و خدماتی بایستی بیش ازپیش در این دوران بر چگونگی تبلیغات خود دقت کنند.

تجربه ثابت کرده است که حفظ و یا افزایش سرمایه گذاری در حوزه تبلیغات در دوران رکود اقتصادی سبب افزایش فروش و سهم بازار هم در خلال رکود و هم بعد از آن می گردد.حقایقی در این رابطه وجود دارد که عبارتند از:

*انجام تبلیغات مناسب و کافی در دوران رکود به عدم فراموشی برند شما کمک خواهد کرد.

*حفظ تبلیغات تجاری در دوره رکود اقتصادی تصویر ثبات تجاری شما را در نزد رقبا و مشتریان حفظ خواهد کرد.

*در خلال یک رکود اقتصادی تلاش های قوی در حوزه تبلیغات سبب رشد و بهبود فضای کسب و کار شما پس از دوران رکود می گردد.

*به طور کلی زمانی که فضای کسب و کار خو ب است بهتر است تبلیغ کنیم ولی زمانی که شرایط اقتصادی مطلوب نیست  بایستی تبلیغ کنیم.

بالا